Vyzerá to, že náš server prechádza údržbou alebo ste offline. Niektoré funkcie stránky môžu byť dočasne nedostupné.

Zobraziť mapu

Byty na predajPrahaokres Hlavní město PrahaPrahaNusle3+1

(2 nehnuteľnosti)

Nový

Predaj bytuPujmanové, Praha - Nusle

• 3+1
  • 68 m²

MHD 2 minúty pešo • Čiastočne vybavené • Výťah

9 990 000 CZK(146 912 CZK / m²)

Predaj bytu5. května, Praha - Nusle

• 3+1
  • 80 m²

MHD 4 minúty pešo • Vybavené • Výťah • Pivnica 4 m²

10 800 000 CZK(135 000 CZK / m²)