Vyzerá to, že náš server prechádza údržbou alebo ste offline. Niektoré funkcie stránky môžu byť dočasne nedostupné.

Zobraziť mapu

Byty na predajPrahaokres Hlavní město PrahaPrahaLibuš2+kk

(1 nehnuteľnosť)

Predaj bytuŠatrova, Praha - Libuš

• 2+kk
  • 54 m²

Čiastočne vybavené • Parkovanie • Pivnica 1 m²

7 990 000 CZK(147 963 CZK / m²)