Vyzerá to, že náš server prechádza údržbou alebo ste offline. Niektoré funkcie stránky môžu byť dočasne nedostupné.

Zobraziť mapu

Byty na predajPrahaokres Hlavní město PrahaPrahaLetňany3+kk

(2 nehnuteľnosti)

Nový

Predaj bytuHlučkova, Praha - Letňany

• 3+kk
  • 87 m²

MHD 5minút pešo • Čiastočne vybavené • Výťah • Parkovanie • Garáž • Terasa 20 m²

15 990 000 CZK(183 793 CZK / m²)

Rezervované

Predaj bytuŠkrábkových, Praha - Letňany

• 3+kk
  • 75 m²

Čiastočne vybavené • Výťah • Parkovanie • Garáž • Balkón 5 m² • Pivnica 4 m² • Lodžia 5 m²

12 900 000 CZK(172 000 CZK / m²)