Vyzerá to, že náš server prechádza údržbou alebo ste offline. Niektoré funkcie stránky môžu byť dočasne nedostupné.

Zobraziť mapu

Byty na predajPrahaokres Hlavní město PrahaPrahaHolešovice2+kk

(7 nehnuteľností)

Neprehliadnite

Predaj bytuOrtenovo náměstí, Praha - Holešovice

• 2+kk
  • 58 m²

MHD 2 minúty pešo • Čiastočne vybavené • Parkovanie • Balkón 3 m² • Pivnica 10 m²

9 955 000 CZK(171 638 CZK / m²)

Predaj bytuOsadní, Praha - Holešovice

• 2+kk
  • 51 m²

MHD 3 minúty pešo • Vybavené • Výťah • Parkovanie • Pivnica 6 m²

9 100 000 CZK(178 431 CZK / m²)

Neprehliadnite

Predaj bytuArgentinská, Praha - Holešovice

• 2+kk
  • 69 m²

Vybavené • Výťah • Garáž • Balkón 10 m² • Pivnica 5 m²

14 490 000 CZK(210 000 CZK / m²)