Vyzerá to, že náš server prechádza údržbou alebo ste offline. Niektoré funkcie stránky môžu byť dočasne nedostupné.

Zobraziť mapu

Byty na predajPrahaokres Hlavní město PrahaPrahaHloubětín

(6 nehnuteľností)

Nový

Predaj bytuModrého, Praha - Hloubětín

• 1+kk
  • 36 m²

Čiastočne vybavené • Výťah • Garáž • Balkón 5 m² • Pivnica 3 m²

6 950 000 CZK(193 056 CZK / m²)

Predaj bytuNepelova, Praha - Hloubětín

• 3+kk
  • 78 m²

MHD 7minút pešo • Výťah • Balkón 7,9 m² • Pivnica 2,4 m²

12 490 000 CZK(160 128 CZK / m²)

Predaj bytuNademlejnská, Praha - Hloubětín

• 1+kk
  • 26 m²

Čiastočne vybavené • Výťah • Parkovanie • Garáž • Pivnica 4,4 m²

6 395 000 CZK(245 962 CZK / m²)

Predaj bytuPoděbradská, Praha - Hloubětín

• 1+kk
  • 31 m²

Čiastočne vybavené • Výťah • Parkovanie • Balkón 7 m² • Pivnica 5 m² • Terasa 25 m²

6 850 000 CZK(220 968 CZK / m²)

Predaj bytuNepelova, Praha - Hloubětín

• 3+kk
  • 79 m²

MHD 7minút pešo • Čiastočne vybavené • Výťah • Parkovanie • Garáž • Balkón 4 m² • Pivnica 2 m²

12 990 000 CZK(164 430 CZK / m²)

Predaj bytuWaltariho, Praha - Hloubětín

• 3+kk
  • 75 m²

Čiastočne vybavené • Výťah • Parkovanie • Balkón 6 m²

12 749 000 CZK(169 987 CZK / m²)