Vyzerá to, že náš server prechádza údržbou alebo ste offline. Niektoré funkcie stránky môžu byť dočasne nedostupné.

Zobraziť mapu

Byty na predajPrahaokres Hlavní město PrahaPrahaHájeGarsónka

(1 nehnuteľnosť)

Predaj bytuHlavatého, Praha - Háje

• Garsónka
  • 28 m²

MHD 1 minúta pešo • Čiastočne vybavené • Výťah • Pivnica 1 m²

4 900 000 CZK(175 000 CZK / m²)