Vyzerá to, že náš server prechádza údržbou alebo ste offline. Niektoré funkcie stránky môžu byť dočasne nedostupné.

Zobraziť mapu

Byty na predajPrahaokres Hlavní město PrahaPrahaBraník

(5 nehnuteľností)

Predáva Bezrealitky

Predaj bytuBranická, Praha - Braník

• 5+kk
  • 91 m²

Čiastočne vybavené • Výťah • Parkovanie • Garáž • Pivnica 2 m² • Lodžia 4 m²

14 999 900 CZK(164 834 CZK / m²)

Predaj bytuVavřenova, Praha - Braník

• 1+kk
  • 24 m²

MHD 1 minúta pešo • Čiastočne vybavené • Výťah • Pivnica 1 m²

4 600 000 CZK(191 667 CZK / m²)

Predaj bytuOhnivcova, Praha - Braník

• 4+1
  • 150 m²

Čiastočne vybavené • Parkovanie • Garáž • Pivnica 3 m²

19 990 000 CZK(133 267 CZK / m²)