Vyzerá to, že náš server prechádza údržbou alebo ste offline. Niektoré funkcie stránky môžu byť dočasne nedostupné.

Zobraziť mapu

Byty na predajNemeckoBavorskoLandkreis RegensburgNeutraubling

(1 nehnuteľnosť)

Nový

Predaj bytu, Bavorsko

• 3+1
  • 89 m²

MHD 1 minúta pešo • Parkovanie

324 995 € + 224 €(3 652 € / m²)