Vyzerá to, že náš server prechádza údržbou alebo ste offline. Niektoré funkcie stránky môžu byť dočasne nedostupné.

Zobraziť mapu

Byty na predajČeská republika

(841 nehnuteľností)

Rezervované

Predaj bytuKapraďová, Praha - Záběhlice

• 2+kk
  • 35 m²

MHD 2 minúty pešo • Výťah • Balkón 2 m² • Pivnica 0,75 m²

5 900 000 CZK(168 571 CZK / m²)

Predaj bytuKohoutových, Praha - Jinonice

• 5+kk
  • 129 m²

Vybavené • Výťah • Garáž • Balkón 3,4 m² • Pivnica 5 m² • Lodžia 13 m²

22 188 000 CZK(172 000 CZK / m²)

Predaj bytuMaroldova, Praha - Nusle

• 2+kk
  • 44 m²

Výťah • Parkovanie • Balkón 4,5 m² • Pivnica 2,1 m²

8 990 000 CZK(204 318 CZK / m²)

Predaj bytuU Dvojdomů, Praha - Hostivař

• 5+1
  • 190 m²

Čiastočne vybavené • Parkovanie • Garáž • Lodžia 4 m²

24 300 000 CZK(127 895 CZK / m²)

Predaj bytuŠatrova, Praha - Libuš

• 1+kk
  • 30 m²

MHD 6minút pešo • Čiastočne vybavené • Parkovanie • Pivnica 1 m²

5 490 000 CZK(183 000 CZK / m²)

Predaj bytuŠatrova, Praha - Libuš

• 2+kk
  • 54 m²

Čiastočne vybavené • Parkovanie • Pivnica 1 m²

7 990 000 CZK(147 963 CZK / m²)