Vyzerá to, že náš server prechádza údržbou alebo ste offline. Niektoré funkcie stránky môžu byť dočasne nedostupné.

Zobraziť mapu

Byty na predajČeská republika

(841 nehnuteľností)

Predaj bytuPod Horkami, Praha - Dubeč

• 2+kk
  • 54 m²

Vybavené • Výťah • Garáž • Balkón 8,5 m²

8 400 000 CZK(155 556 CZK / m²)

Predaj bytuKe Kateřinkám, Praha - Chodov

• 3+kk
  • 68 m²

Čiastočne vybavené • Výťah • Pivnica 1 m² • Lodžia 6 m²

8 999 000 CZK(132 338 CZK / m²)

Predaj bytuVelká skála, Praha - Troja

• 3+kk
  • 100 m²

Čiastočne vybavené • Výťah • Garáž • Terasa 12 m²

17 990 000 CZK(179 900 CZK / m²)

Predaj bytuVelká skála, Praha - Troja

• 4+kk
  • 111 m²

Čiastočne vybavené • Výťah • Garáž • Balkón 3 m²

19 490 000 CZK(175 586 CZK / m²)