Vyzerá to, že náš server prechádza údržbou alebo ste offline. Niektoré funkcie stránky môžu byť dočasne nedostupné.

Zobraziť mapu

Byty na predajČeská republika

(842 nehnuteľností)

Predaj bytuVavřenova, Praha - Braník

• 1+kk
  • 24 m²

MHD 1 minúta pešo • Čiastočne vybavené • Výťah • Pivnica 1 m²

4 600 000 CZK(191 667 CZK / m²)

Predaj bytuOsadní, Praha - Holešovice

• 2+kk
  • 51 m²

MHD 3 minúty pešo • Vybavené • Výťah • Parkovanie • Pivnica 6 m²

9 100 000 CZK(178 431 CZK / m²)

Predaj bytuNepelova, Praha - Hloubětín

• 3+kk
  • 79 m²

MHD 7minút pešo • Čiastočne vybavené • Výťah • Parkovanie • Garáž • Balkón 4 m² • Pivnica 2 m²

12 990 000 CZK(164 430 CZK / m²)

Predaj bytuPod Harfou, Praha - Vysočany

• 3+kk
  • 100 m²

Čiastočne vybavené • Výťah • Parkovanie • Garáž • Balkón 20 m²

12 990 000 CZK(129 900 CZK / m²)

Predaj bytuTeplická, Praha - Střížkov

• 2+kk
  • 42 m²

Čiastočne vybavené • Výťah • Parkovanie • Lodžia 6 m²

7 250 000 CZK(172 619 CZK / m²)

Predaj bytuPernerova, Praha - Karlín

• 2+1
  • 69 m²

Čiastočne vybavené • Výťah • Parkovanie • Pivnica 2 m²

12 339 000 CZK(178 826 CZK / m²)

Predaj bytuNa vápenném, Praha - Podolí

• 2+kk
  • 69 m²

MHD 7minút pešo • Parkovanie • Garáž • Pivnica 2 m² • Terasa 20 m²

11 390 000 CZK(165 072 CZK / m²)