Zobraziť mapu
Byty na predaj • Nemecko • Bavorsko • 1+1
(25 nehnuteľností)
Prenájom
Byt
Vybrať nejaké
Predaj bytuMünchen Neuperlach Bayern 81737
- 1+1
- 40 m²
MHD 5minút pešo • Výťah
299 000 € + 190 €(7 475 € / m²)
Predaj bytuLerchenauerstr. 3 München Schwabing Bayern 80809
- 1+1
- 38 m²
MHD 3 minúty pešo • Výťah
319 000 € + 170 €(8 395 € / m²)
Predaj bytuWürzburg Mönchberg Bayern 97047
- 1+1
- 24 m²
MHD do minúty pešo • Garáž
112 000 € + 34 €(4 667 € / m²)
Predaj bytuDrygalskiallee 118 München-Solln Solln Bayern 81477
- 1+1
- 35 m²
MHD 1 minúta pešo • Výťah • Garáž
299 000 € + 250 €(8 543 € / m²)
Predaj bytuDechsendorfer Straße 2 Erlangen Erlangen Bayern 91054
- 1+1
- 38 m²
MHD 2 minúty pešo
204 900 € + 214 €(5 392 € / m²)
Predaj bytuMünchen Pasing Bayern 81241
- 1+1
- 27 m²
MHD 1 minúta pešo • Výťah
255 000 € + 153 €(9 444 € / m²)
Predaj bytuNürnberg Steinbühl Bayern 90443
- 1+1
- 30 m²
MHD 4 minúty pešo • Výťah
149 000 € + 116 €(4 967 € / m²)
Predaj bytuArndtstr. 3 Nürnberg St. Johannis Bayern 90443
- 1+1
- 41 m²
MHD 3 minúty pešo • Výťah
199 000 € + 231 €(4 854 € / m²)
Predaj bytuMartin-Empl-Ring 10 München Riem Bayern 81829
- 1+1
- 16 m²
MHD 3 minúty pešo
189 000 €(11 813 € / m²)
Predaj bytuViebig platz 3 München Laim Bayern 80686
- 1+1
- 37 m²
MHD 4 minúty pešo • Výťah • Garáž
299 000 € + 209 €(8 081 € / m²)
Predaj bytuFürstenfeldbruck Fürstenfeldbruck Bayern 82256
- 1+1
- 42 m²
MHD 2 minúty pešo • Výťah • Parkovanie
295 000 € + 272 €(7 024 € / m²)
Predaj bytuErlangen Erlangen Bayern 91052
- 1+1
- 20 m²
MHD 7minút pešo • Výťah
145 000 € + 126 €(7 250 € / m²)
Predaj bytuBad Reichenhall Bad Reichenhall Bayern 83435
- 1+1
- 29 m²
MHD 2 minúty pešo
165 000 €(5 690 € / m²)
Prezrite si ďalšie nehnuteľnosti
Okrem predaja bytov ponúkame aj predaje domov a predaje pozemkov. Ďalej u nás nájdete prenájmy bytov a prenájmy domov