Prenájom bytuČajkovského, Brno - Žabovřesky, Jihomoravský kraj
- 1+kk
- 29 m²
MHD 2 minúty pešo • Čiastočne vybavené • Terasa 10 m²
15 000 CZK + 3 000 CZK(517 CZK / m²)
Zobraziť mapu
(4 556 nehnuteľností)
MHD 2 minúty pešo • Čiastočne vybavené • Terasa 10 m²
MHD 2 minúty pešo • Čiastočne vybavené
Vybavené • Výťah
Čiastočne vybavené • Výťah • Parkovanie • Balkón 5 m² • Pivnica 6 m²
MHD 2 minúty pešo • Vybavené
MHD 3 minúty pešo • Vybavené • Výťah • Garáž
MHD 2 minúty pešo • Vybavené • Výťah
Čiastočne vybavené • Parkovanie
Čiastočne vybavené • Výťah • Parkovanie • Balkón 11 m² • Pivnica 5 m²
Vybavené • Výťah
MHD 1 minúta pešo • Vybavené • Balkón 7 m² • Pivnica 2 m²
MHD 1 minúta pešo • Čiastočne vybavené • Výťah • Parkovanie • Balkón 3 m² • Pivnica 2 m²
MHD 2 minúty pešo • Vybavené • Výťah
Čiastočne vybavené • Terasa 31 m²
MHD 1 minúta pešo • Parkovanie • Pivnica 10 m²