Prenájom bytuMasarykova třída, Olomouc - Olomouc-město, Olomoucký kraj
- 1+1
- 43 m²
12 200 CZK + 2 700 CZK(284 CZK / m²)
Zobraziť mapu
(4 552 nehnuteľností)
MHD 2 minúty pešo • Balkón 15 m²
Čiastočne vybavené • Balkón 10 m²
Parkovanie • Pivnica 6 m² • Terasa 8 m²
Čiastočne vybavené • Parkovanie • Balkón 2 m²
MHD 2 minúty pešo • Čiastočne vybavené
Parkovanie
Čiastočne vybavené • Pivnica 2 m²
MHD 2 minúty pešo • Vybavené • Výťah • Parkovanie • Garáž • Balkón 5 m²
MHD 3 minúty pešo • Čiastočne vybavené • Parkovanie • Lodžia 6 m²
MHD 2 minúty pešo • Výťah • Parkovanie • Balkón 2 m² • Pivnica 4 m²
MHD 1 minúta pešo • Čiastočne vybavené
Čiastočne vybavené • Parkovanie • Balkón 6 m²
MHD 3 minúty pešo • Čiastočne vybavené • Výťah • Pivnica 3 m² • Terasa 5 m²
Čiastočne vybavené • Výťah • Balkón 6 m²