Vyzerá to, že náš server prechádza údržbou alebo ste offline. Niektoré funkcie stránky môžu byť dočasne nedostupné.

Zobraziť mapu

Byty na prenájom

(4 593 nehnuteľností)

Neprehliadnite

Prenájom bytuNa Máchovně, Beroun, Středočeský kraj

• 2+kk
  • 72 m²

MHD 3 minúty pešo • Čiastočne vybavené • Výťah • Parkovanie • Garáž • Balkón 4,5 m² • Pivnica 3 m²

23 500 CZK + 5 500 CZK(326 CZK / m²)

Rezervované

Prenájom bytuU Plynárny, Praha - Michle

• 2+kk
  • 54 m²

MHD 1 minúta pešo • Čiastočne vybavené • Výťah • Parkovanie • Garáž • Balkón 12,1 m² • Pivnica 2,5 m²

25 400 CZK + 5 100 CZK(470 CZK / m²)

Rezervované

Prenájom bytuŠvehlova, Praha - Záběhlice

• Garsónka
  • 28 m²

MHD 1 minúta pešo • Výťah • Parkovanie • Pivnica 2 m²

12 000 CZK + 2 700 CZK(429 CZK / m²)

Neprehliadnite

Prenájom bytuHodkovická, Praha - Kamýk

• 2+kk
  • 52 m²

MHD 2 minúty pešo • Čiastočne vybavené • Výťah • Garáž • Balkón 5,4 m² • Pivnica 2 m²

24 500 CZK + 5 865 CZK(471 CZK / m²)

Rezervované

Prenájom bytuSazovická, Praha - Zličín

• 1+kk
  • 34 m²

MHD 3 minúty pešo • Čiastočne vybavené • Výťah • Parkovanie • Garáž • Pivnica 3,1 m²

16 000 CZK + 3 300 CZK(471 CZK / m²)

Prenájom bytuMezi Vodami, Praha - Modřany

• 3+kk
  • 92 m²

MHD 3 minúty pešo • Čiastočne vybavené • Výťah • Garáž • Terasa 14 m²

39 000 CZK + 8 000 CZK(424 CZK / m²)