Vyzerá to, že náš server prechádza údržbou alebo ste offline. Niektoré funkcie stránky môžu byť dočasne nedostupné.

Zobraziť mapu

Byty na prenájomPraha

(1 389 nehnuteľností)

Prenájom bytuŠrámkové, Praha - Žižkov

• 1+kk
  • 43 m²

Čiastočne vybavené • Výťah • Parkovanie • Garáž • Balkón 9 m² • Lodžia 9 m²

21 500 CZK + 4 078 CZK(500 CZK / m²)

Nový

Prenájom bytuU Kavalírky, Praha - Košíře

• 1+1
  • 38 m²

MHD 1 minúta pešo • Čiastočne vybavené • Výťah • Balkón 1,6 m²

17 000 CZK + 4 000 CZK(447 CZK / m²)