Prenájom bytuLondýnská, Praha - Vinohrady
- 1+1
- 30 m²
MHD 1 minúta pešo • Výťah • Parkovanie • Pivnica 7 m²
17 500 CZK + 4 310 CZK(583 CZK / m²)
Zobraziť mapu
(58 nehnuteľností)
MHD 1 minúta pešo • Výťah • Parkovanie • Pivnica 7 m²
Vybavené • Výťah
Čiastočne vybavené • Terasa 5 m²
Vybavené • Výťah
MHD 6minút pešo • Čiastočne vybavené
Čiastočne vybavené • Výťah • Parkovanie
MHD 3 minúty pešo • Vybavené
MHD 3 minúty pešo • Vybavené • Výťah