Zobraziť mapu
Byty na prenájom • Praha • okres Hlavní město Praha • Praha • Vršovice
(63 nehnuteľností)
Prenájom
Byt
Vybrať nejaké
Prenájom bytuNa Spojce, Praha - Vršovice
- 2+kk
- 46 m²
MHD 2 minúty pešo • Čiastočne vybavené
22 000 CZK + 600 CZK(478 CZK / m²)
Prenájom bytuTolstého, Praha - Vršovice
- 2+1
- 85 m²
MHD 2 minúty pešo • Čiastočne vybavené • Výťah • Balkón 2 m² • Pivnica 3 m²
29 000 CZK + 6 800 CZK(341 CZK / m²)
Prenájom bytuRuská, Praha - Vršovice
- 1+1
- 41 m²
MHD 1 minúta pešo • Čiastočne vybavené
18 490 CZK(451 CZK / m²)
Prenájom bytuSámova, Praha - Vršovice
- 3+kk
- 116 m²
MHD 3 minúty pešo • Čiastočne vybavené • Výťah • Parkovanie • Garáž • Balkón 5,5 m² • Pivnica 8 m²
49 000 CZK + 9 300 CZK(422 CZK / m²)
Prenájom bytuHolandská, Praha - Vršovice
- 2+kk
- 61 m²
Vybavené • Výťah • Parkovanie • Balkón 3 m² • Pivnica 2 m²
27 500 CZK(451 CZK / m²)
Prenájom bytuAltajská, Praha - Vršovice
- 1+kk
- 39 m²
Vybavené • Balkón 5 m²
18 000 CZK + 5 800 CZK(462 CZK / m²)
Prenájom bytuHolandská, Praha - Vršovice
- 2+kk
- 47 m²
Čiastočne vybavené • Pivnica 5 m²
19 300 CZK + 4 500 CZK(411 CZK / m²)
Prenájom bytuGruzínská, Praha - Vršovice
- 1+kk
- 36 m²
MHD 1 minúta pešo • Vybavené • Balkón 7 m² • Pivnica 2 m²
15 900 CZK + 6 206 CZK(442 CZK / m²)
Prenájom bytu - SpolubývanieRuská, Praha - Vršovice
- 160 m²
MHD 3 minúty pešo • Vybavené • Výťah
24 138 CZK + 4 260 CZK(151 CZK / m²)
Prenájom bytuRostovská, Praha - Vršovice
- 58 m²
MHD 4 minúty pešo • Vybavené • Výťah
56 479 CZK + 9 967 CZK(974 CZK / m²)
Prenájom bytuMoskevská, Praha - Vršovice
- 60 m²
MHD 1 minúta pešo • Vybavené • Výťah
59 076 € + 10 425 €(985 € / m²)
Prenájom bytuRuská, Praha - Vršovice
- 55 m²
MHD 4 minúty pešo • Vybavené • Výťah
49 018 CZK + 8 650 CZK(891 CZK / m²)
Prenájom bytuČeljabinská, Praha - Vršovice
- 3+kk
- 78 m²
Vybavené • Výťah • Garáž
32 000 CZK + 7 500 CZK(410 CZK / m²)