Prenájom bytuKafkova, Praha - Dejvice
- 65 m²
MHD 3 minúty pešo • Vybavené • Výťah
72 187 CZK + 12 739 CZK(1 111 CZK / m²)
Zobraziť mapu
(2 541 nehnuteľností)
MHD 3 minúty pešo • Vybavené • Výťah
MHD 3 minúty pešo • Vybavené • Výťah
MHD 1 minúta pešo • Vybavené • Výťah
MHD 1 minúta pešo • Vybavené • Výťah
MHD 1 minúta pešo • Vybavené • Výťah
MHD 1 minúta pešo • Vybavené • Výťah • Garáž
MHD 4 minúty pešo • Vybavené • Výťah
Vybavené • Parkovanie • Pivnica 4 m²
MHD do minúty pešo • Vybavené • Výťah
MHD 8minút pešo • Vybavené
MHD 1 minúta pešo • Vybavené • Výťah
MHD 3 minúty pešo • Vybavené • Výťah
MHD 1 minúta pešo • Vybavené • Výťah
MHD 3 minúty pešo • Vybavené • Výťah
MHD 4 minúty pešo • Vybavené • Výťah