Prenájom bytuŠpanělská, Praha - Vinohrady
- 133 m²
MHD 2 minúty pešo • Vybavené • Výťah
77 201 CZK + 13 624 CZK(580 CZK / m²)
Zobraziť mapu
(2 543 nehnuteľností)
MHD 2 minúty pešo • Vybavené • Výťah
MHD 1 minúta pešo • Vybavené • Výťah
MHD 2 minúty pešo • Vybavené • Výťah • Garáž
MHD 3 minúty pešo • Vybavené • Výťah
MHD 2 minúty pešo • Vybavené • Výťah • Garáž
MHD 2 minúty pešo • Vybavené • Výťah • Garáž
MHD 3 minúty pešo • Vybavené
MHD 3 minúty pešo • Vybavené
MHD 6minút pešo • Vybavené
MHD 3 minúty pešo • Vybavené
MHD 4 minúty pešo • Vybavené
MHD 2 minúty pešo • Vybavené • Výťah
MHD 2 minúty pešo • Vybavené • Výťah
MHD 3 minúty pešo • Vybavené