Zobraziť mapu
Byty na prenájom • 2+kk
(739 nehnuteľností)
Prenájom
Byt
Vybrať nejaké
Prenájom bytuPoděbradova, Plzeň - Plzeň, Plzeňský kraj
- 2+kk
- 59 m²
MHD 3 minúty pešo • Čiastočne vybavené • Terasa 20 m²
14 600 CZK + 5 440 CZK(247 CZK / m²)
Prenájom bytuI. Olbrachta, České Budějovice - České Budějovice 5, Jihočeský kraj
- 2+kk
- 32 m²
Vybavené • Pivnica 9 m²
13 500 CZK + 2 000 CZK(422 CZK / m²)
Prenájom bytuPod Harfou, Praha - Vysočany
- 2+kk
- 46 m²
MHD 3 minúty pešo • Výťah • Parkovanie • Garáž • Balkón 21 m²
23 500 CZK + 4 000 CZK(511 CZK / m²)
Prenájom bytuU průhonu, Praha - Holešovice
- 2+kk
- 61 m²
MHD 2 minúty pešo • Čiastočne vybavené
28 490 CZK(467 CZK / m²)
Prenájom bytuJurkovičova, Praha - Háje
- 2+kk
- 52 m²
Výťah • Garáž • Balkón 4 m² • Pivnica 4 m²
25 000 CZK + 6 240 CZK(481 CZK / m²)
Prenájom bytuRooseveltova, Praha - Bubeneč
- 2+kk
- 55 m²
MHD 1 minúta pešo • Vybavené
25 990 CZK(473 CZK / m²)
Prenájom bytuNovákových, Praha - Libeň
- 2+kk
- 72 m²
Vybavené • Výťah • Garáž • Pivnica 4 m²
28 500 CZK + 5 500 CZK(396 CZK / m²)
Prenájom bytuCesta svätého Krištofa, Dunajská Streda - Dunajská Streda, Trnavský kraj
- 2-izbový
- 45 m²
MHD 9minút pešo • Vybavené • Parkovanie • Balkón 4,33 m²
600 € + 100 €(13 € / m²)
Prenájom bytuK Meteoru, Hradec Králové - Svobodné Dvory, Královéhradecký kraj
- 2+kk
- 60 m²
Vybavené • Parkovanie • Balkón 7 m² • Pivnica 2,1 m²
18 000 CZK + 4 500 CZK(300 CZK / m²)
Prenájom bytuLipůvka - Lipůvka, Jihomoravský kraj
- 2+kk
- 50 m²
MHD 3 minúty pešo • Čiastočne vybavené • Pivnica 6,1 m² • Terasa 4,1 m²
13 500 CZK + 5 251 CZK(270 CZK / m²)
Prenájom bytuTatranská, Veľká Lomnica - Veľká Lomnica, Prešovský kraj
- 2-izbový
- 50 m²
MHD 8minút pešo • Vybavené • Parkovanie
650 €(13 € / m²)
Prenájom bytuNad Alejí, Praha - Břevnov
- 2+kk
- 54 m²
MHD 3 minúty pešo • Vybavené
24 000 CZK + 4 500 CZK(444 CZK / m²)
- Predchádzajúci
- 1
- …
- 48
- 49Aktuálne
- 50
- Ďalšia