Zobraziť mapu
Byty na prenájom • 1+kk
(519 nehnuteľností)
Prenájom
Byt
Vybrať nejaké
Prenájom bytuAn der Viehtrift 41, , Brandenbursko
- 1+kk
- 50 m²
MHD 4 minúty pešo • Výťah • Garáž
699 € + 170 €(14 € / m²)
Prenájom bytuBenkova, Praha - Chodov
- 1+kk
- 31 m²
Vybavené • Výťah • Parkovanie • Pivnica 1 m²
15 400 CZK + 3 576 CZK(497 CZK / m²)
Prenájom bytuOrlická, Praha - Vinohrady
- 1+kk
- 40 m²
Vybavené • Výťah • Parkovanie • Pivnica 5 m²
25 000 CZK + 4 500 CZK(625 CZK / m²)
Prenájom bytuŠrámkové, Praha - Žižkov
- 1+kk
- 43 m²
Čiastočne vybavené • Výťah • Parkovanie • Garáž • Balkón 9 m² • Lodžia 9 m²
21 500 CZK + 4 078 CZK(500 CZK / m²)
Prenájom bytuRostislavovo náměstí, Brno - Královo Pole, Jihomoravský kraj
- 1+kk
- 40 m²
MHD 3 minúty pešo • Vybavené • Výťah • Balkón 3,3 m² • Pivnica 3 m²
15 600 CZK + 3 800 CZK(390 CZK / m²)
Prenájom bytuVrchlického náměstí, Rakovník - Rakovník, Středočeský kraj
- 1+kk
- 34 m²
MHD 3 minúty pešo • Čiastočne vybavené • Parkovanie • Pivnica 4 m²
11 500 CZK + 4 000 CZK(338 CZK / m²)
Prenájom bytuNa Gruntech, Zlín - Lužkovice, Zlínský kraj
- 1+kk
- 31 m²
Čiastočne vybavené • Terasa 20 m²
7 000 CZK + 1 800 CZK(226 CZK / m²)
Prenájom bytuNádražní, Praha - Smíchov
- 1+kk
- 28 m²
MHD 1 minúta pešo • Výťah
18 887 CZK + 2 913 CZK(675 CZK / m²)
Prenájom bytuKurta Konráda, Praha - Libeň
- 1+kk
- 33 m²
Čiastočne vybavené • Výťah • Balkón 10 m² • Pivnica 6 m²
21 500 CZK + 4 725 CZK(652 CZK / m²)
Prenájom bytuMiroslava Hajna, Praha - Letňany
- 1+kk
- 38 m²
MHD 2 minúty pešo • Čiastočne vybavené • Výťah • Balkón 2,7 m²
20 000 CZK + 5 000 CZK(526 CZK / m²)
Prenájom bytuVladimíra Kobranova, Praha - Radlice
- 1+kk
- 35 m²
Čiastočne vybavené • Výťah • Parkovanie • Pivnica 2 m² • Lodžia 3 m²
22 000 CZK + 3 500 CZK(629 CZK / m²)
Prenájom bytuPlzeňská, Praha - Košíře
- 1+kk
- 34 m²
Vybavené • Výťah • Garáž
16 900 CZK + 2 800 CZK(497 CZK / m²)
Prenájom bytuOhradní, Praha - Michle
- 1+kk
- 24 m²
Vybavené • Parkovanie
16 000 CZK + 3 000 CZK(667 CZK / m²)