Vyzerá to, že náš server prechádza údržbou alebo ste offline. Niektoré funkcie stránky môžu byť dočasne nedostupné.

Zobraziť mapu

Byty na prenájom1+kk

(519 nehnuteľností)

Neprehliadnite

Prenájom bytuOlgy Havlové, Praha - Žižkov

• 1+kk
  • 40 m²

MHD 2 minúty pešo • Vybavené • Výťah • Pivnica 2 m² • Terasa 5 m²

25 000 CZK + 5 000 CZK(625 CZK / m²)

Prenájom bytuPraha - Vysočany

• 1+kk
  • 23 m²

MHD 6minút pešo • Vybavené • Výťah

15 500 CZK + 3 500 CZK(674 CZK / m²)

Prenájom bytuBělohorská, Praha - Břevnov

• 1+kk
  • 32 m²

MHD 1 minúta pešo • Čiastočne vybavené • Výťah • Pivnica 2 m²

18 500 CZK + 4 100 CZK(578 CZK / m²)

Prenájom bytuPraha - Stodůlky

• 1+kk
  • 35 m²

Vybavené • Výťah • Parkovanie • Balkón 6 m²

18 500 CZK + 3 900 CZK(529 CZK / m²)

Neprehliadnite

Prenájom bytuPraha - Újezd u Průhonic

• 1+kk
  • 27 m²

MHD 8minút pešo • Vybavené • Výťah • Parkovanie • Balkón 4 m² • Pivnica 2 m²

21 000 CZK + 4 000 CZK(778 CZK / m²)