Zobraziť mapu
Byty na prenájom • 1+kk
(515 nehnuteľností)
Prenájom
Byt
Vybrať nejaké
Prenájom bytuNuselská, Praha - Michle
- 1+kk
- 43 m²
MHD 2 minúty pešo • Parkovanie • Garáž
15 500 CZK(360 CZK / m²)
Prenájom bytuMilíčova, Praha - Žižkov
- 1+kk
- 29 m²
MHD 3 minúty pešo • Čiastočne vybavené
18 500 CZK(638 CZK / m²)
Prenájom bytuNa Cikánce, Praha - Radotín
- 1+kk
- 26 m²
Vybavené • Parkovanie
15 000 CZK + 2 900 CZK(577 CZK / m²)
Prenájom bytuStočesova, Praha - Ruzyně
- 1+kk
- 26 m²
MHD 4 minúty pešo • Čiastočne vybavené
15 490 CZK(596 CZK / m²)
Prenájom bytuPoděbradská, Praha - Vysočany
- 1+kk
- 36 m²
MHD 2 minúty pešo • Vybavené • Parkovanie
18 990 CZK(528 CZK / m²)
Prenájom bytuTittelsstr. 68a, , Severné Porýnie - Westfálsko
- 1+kk
- 27 m²
MHD 6minút pešo • Parkovanie
420 € + 100 €(16 € / m²)
Prenájom bytuOldřichova, Praha - Nusle
- 1+kk
- 25 m²
MHD 3 minúty pešo • Čiastočne vybavené
16 000 CZK + 3 200 CZK(640 CZK / m²)
Prenájom bytuKošická, Praha - Vršovice
- 1+kk
- 25 m²
MHD 3 minúty pešo • Čiastočne vybavené • Pivnica 2 m² • Terasa 9 m²
16 900 CZK + 3 500 CZK(676 CZK / m²)
Prenájom bytuKbelská, Praha - Hloubětín
- 1+kk
- 30 m²
Parkovanie • Balkón 5 m²
18 000 CZK + 4 200 CZK(600 CZK / m²)
Prenájom bytuJižní, Brno - Horní Heršpice, Jihomoravský kraj
- 1+kk
- 35 m²
Vybavené • Výťah • Parkovanie • Terasa 39 m²
17 990 CZK + 3 000 CZK(514 CZK / m²)
Prenájom bytuNádražní, Líbeznice - Líbeznice, Středočeský kraj
- 1+kk
- 30 m²
Čiastočne vybavené • Parkovanie
12 400 CZK + 3 500 CZK(413 CZK / m²)