Vyzerá to, že náš server prechádza údržbou alebo ste offline. Niektoré funkcie stránky môžu byť dočasne nedostupné.

Zobraziť mapu

Byty na prenájom1+kk

(520 nehnuteľností)

Neprehliadnite

Prenájom bytuGerstelova, Praha - Vysočany

• 1+kk
  • 35 m²

Čiastočne vybavené • Výťah • Garáž • Balkón 6,3 m² • Pivnica 4,1 m²

18 990 CZK + 3 900 CZK(543 CZK / m²)

Prenájom bytuKyselova, Praha - Kobylisy

• 1+kk
  • 23 m²

MHD 3 minúty pešo • Čiastočne vybavené • Výťah

13 000 CZK + 2 000 CZK(565 CZK / m²)

Neprehliadnite

Prenájom bytuNovobohdalecká, Praha - Michle

• 1+kk
  • 62 m²

Čiastočne vybavené • Výťah • Garáž • Terasa 14 m²

23 000 CZK + 6 700 CZK(371 CZK / m²)