Predaj pozemkuBrno - Brněnské Ivanovice, Jihomoravský kraj
- 7982 m²
MHD 6minút pešo
17 000 000 CZK(2 130 CZK / m²)
Zobraziť mapu
(1 619 nehnuteľností)
MHD 6minút pešo
MHD 2 minúty autom
MHD 6minút pešo
MHD 8minút pešo
MHD 1 minúta autom
MHD 5minút autom
MHD 4 minúty autom