Zobraziť mapu
Pozemky na predaj
(1 621 nehnuteľností)
Prenájom
Byt
Vybrať nejaké
Predaj pozemkuDolní Nivy - Horní Nivy, Karlovarský kraj
- 156390 m²
MHD 21minút autom
5 499 000 CZK(35 CZK / m²)
Predaj pozemkuNezdice - Nezdice nad Úhlavou, Plzeňský kraj
- 1006 m²
MHD 4 minúty autom
2 504 940 CZK(2 490 CZK / m²)
Predaj pozemkuRožmitál pod Třemšínem - Rožmitál pod Třemšínem, Středočeský kraj
- 10275 m²
MHD 5minút pešo
10 789 275 CZK(1 050 CZK / m²)
Predaj pozemkuŠebířov - Šebířov, Jihočeský kraj
- 1381 m²
MHD 4 minúty pešo
2 840 000 CZK(2 056 CZK / m²)
Predaj pozemkuLoučovice - Kapličky, Jihočeský kraj
- 9967 m²
MHD 13minút autom
5 900 000 CZK(592 CZK / m²)
Predaj pozemkuAm Mirbesbach, , Severné Porýnie - Westfálsko
- 1014 m²
MHD 7minút pešo
249 951 €(247 € / m²)
Predaj pozemkuVelká nad Veličkou - Velká nad Veličkou, Jihomoravský kraj
- 4067 m²
MHD 3 minúty autom
95 000 CZK(23 CZK / m²)
- 1077 m²
MHD 8minút autom
37 500 CZK(35 CZK / m²)
Predaj pozemkuPřívrat - Přívrat, Pardubický kraj
- 11094 m²
MHD 4 minúty autom
4 400 000 CZK(397 CZK / m²)