Zobraziť mapu
Pozemky na predaj
(1 613 nehnuteľností)
Prenájom
Byt
Vybrať nejaké
Predaj pozemkuRackertshofener Str. 6 Gaimersheim Gaimersheim Bayern 85080
- 852 m²
MHD 2 minúty pešo
680 000 €(798 € / m²)
Predaj pozemkuPetrohrad - Petrohrad, Ústecký kraj
- 493 m²
MHD 1 minúta pešo
1 300 000 CZK(2 637 CZK / m²)
Predaj pozemkuMělčany - Mělčany u Ivančic, Jihomoravský kraj
- 3857 m²
MHD 1 minúta autom
210 000 CZK(54 CZK / m²)
Predaj pozemkuBučovice - Bučovice, Jihomoravský kraj
- 27454 m²
MHD 2 minúty autom
1 920 000 CZK(70 CZK / m²)
Predaj pozemkuJavorník - Javorník nad Veličkou, Jihomoravský kraj
- 1614 m²
MHD 3 minúty pešo
49 000 CZK(30 CZK / m²)
- 1500 m²
MHD 6minút pešo
45 000 CZK(30 CZK / m²)
- 1113 m²
MHD 9minút pešo
25 000 CZK(22 CZK / m²)
- 358 m²
MHD 7minút autom
29 000 CZK(81 CZK / m²)
- 2473 m²
MHD 4 minúty autom
77 000 CZK(31 CZK / m²)
- 1559 m²
MHD 1 minúta autom
49 000 CZK(31 CZK / m²)