Zobraziť mapu
Domy na predaj
(1 765 nehnuteľností)
Prenájom
Byt
Vybrať nejaké
Predaj domu, Dolné Sasko
- 7+1
- 268 m²
- 1099 m²
MHD 1 minúta pešo • Parkovanie • Garáž
590 000 €(2 201 € / m²)
Predaj domuPettenkofer 3 Dresden Pieschen Sachsen 01139
- 220 m²
- 870 m²
MHD 2 minúty pešo • Parkovanie • Garáž
465 000 €(2 114 € / m²)
Predaj domuOlching Neu-Esting Bayern 82140
- 5+1
- 160 m²
- 500 m²
MHD do minúty pešo • Parkovanie • Garáž
920 000 €(5 750 € / m²)
Predaj domu, Dolné Sasko
- 5+1
- 149 m²
- 1000 m²
MHD do minúty pešo • Parkovanie • Garáž
749 000 €(5 027 € / m²)
Predaj domuBerlin Hermsdorf Berlin 13467
- 5+1
- 122 m²
- 247 m²
MHD 1 minúta pešo • Garáž
499 000 €(4 090 € / m²)
Predaj domuAn der Nickolauspforte 2, , Porýnie-Falcko
- 5+1
- 141 m²
- 1245 m²
MHD 4 minúty pešo • Parkovanie
489 000 €(3 468 € / m²)
Predaj domuGoldbachstr. 2A, , Hesensko
- 6+1
- 190 m²
- 865 m²
MHD 2 minúty pešo • Parkovanie • Garáž
449 000 €(2 363 € / m²)
Predaj domuSchulstraße 20e, , Bavorsko
- 4+1
- 135 m²
- 325 m²
MHD 5minút pešo • Parkovanie • Garáž
278 000 €(2 059 € / m²)
Predaj domuHofholzallee 126 Kiel Hasseldieksdamm Schleswig-Holstein 24109
- 6+1
- 220 m²
- 1117 m²
MHD do minúty pešo • Parkovanie • Garáž
1 190 000 €(5 409 € / m²)
Predaj domu, Šlezvicko-Holštajnsko
- 6+1
- 200 m²
- 1600 m²
MHD 1 minúta pešo • Parkovanie • Garáž
725 000 €(3 625 € / m²)
Predaj domuBad Aibling Bad Aibling Bayern 83043
- 5+1
- 103 m²
- 266 m²
MHD 1 minúta pešo
660 000 €(6 408 € / m²)
Predaj domuBerlin Biesdorf Berlin 12683
- 4+1
- 162 m²
- 798 m²
MHD 2 minúty pešo • Parkovanie • Garáž
789 000 €(4 870 € / m²)
Predaj domu, Dolné Sasko
- 425 m²
- 4025 m²
MHD 2 minúty pešo • Parkovanie • Garáž
1 149 000 €(2 704 € / m²)