Zobraziť mapu
Domy na predaj
(1 761 nehnuteľností)
Prenájom
Byt
Vybrať nejaké
Predaj domu, Severné Porýnie - Westfálsko
- 7+1
- 171 m²
- 551 m²
MHD 1 minúta pešo • Parkovanie • Garáž
315 000 €(1 842 € / m²)
Predaj domu, Severné Porýnie - Westfálsko
- 330 m²
- 980 m²
MHD 4 minúty pešo • Parkovanie • Garáž
420 000 €(1 273 € / m²)
Predaj domuRichard-Wagner-Weg Puchheim Puchheim-Bahnhof Bayern 82178
- 4+1
- 112 m²
- 316 m²
MHD 1 minúta pešo • Garáž
826 000 €(7 375 € / m²)
Predaj domu, Dolné Sasko
- 7+1
- 268 m²
- 1099 m²
MHD 1 minúta pešo • Parkovanie • Garáž
590 000 €(2 201 € / m²)
Predaj domuPettenkofer 3 Dresden Pieschen Sachsen 01139
- 220 m²
- 870 m²
MHD 2 minúty pešo • Parkovanie • Garáž
465 000 €(2 114 € / m²)
Predaj domuOlching Neu-Esting Bayern 82140
- 5+1
- 160 m²
- 500 m²
MHD do minúty pešo • Parkovanie • Garáž
920 000 €(5 750 € / m²)
Predaj domu, Dolné Sasko
- 5+1
- 149 m²
- 1000 m²
MHD do minúty pešo • Parkovanie • Garáž
749 000 €(5 027 € / m²)
Predaj domuBerlin Hermsdorf Berlin 13467
- 5+1
- 122 m²
- 247 m²
MHD 1 minúta pešo • Garáž
499 000 €(4 090 € / m²)
Predaj domuAn der Nickolauspforte 2, , Porýnie-Falcko
- 5+1
- 141 m²
- 1245 m²
MHD 4 minúty pešo • Parkovanie
489 000 €(3 468 € / m²)
Predaj domuGoldbachstr. 2A, , Hesensko
- 6+1
- 190 m²
- 865 m²
MHD 2 minúty pešo • Parkovanie • Garáž
449 000 €(2 363 € / m²)
Predaj domuSchulstraße 20e, , Bavorsko
- 4+1
- 135 m²
- 325 m²
MHD 5minút pešo • Parkovanie • Garáž
278 000 €(2 059 € / m²)
Predaj domuHofholzallee 126 Kiel Hasseldieksdamm Schleswig-Holstein 24109
- 6+1
- 220 m²
- 1117 m²
MHD do minúty pešo • Parkovanie • Garáž
1 190 000 €(5 409 € / m²)