Zobraziť mapu
Domy na predaj
(1 759 nehnuteľností)
Prenájom
Byt
Vybrať nejaké
Predaj domuHamburg Volksdorf Hamburg 22359
- 4+kk
- 144 m²
- 475 m²
MHD 1 minúta pešo • Parkovanie • Garáž
979 000 €(6 799 € / m²)
Predaj domuAmpfing Ampfing Bayern 84539
- 7+1
- 156 m²
- 356 m²
MHD 4 minúty pešo • Parkovanie • Garáž
419 000 €(2 686 € / m²)
Predaj domuMasurenstraße 48 Lübeck Kücknitz Schleswig-Holstein 23569
- 4+1
- 58 m²
- 295 m²
MHD 3 minúty pešo • Parkovanie
199 000 €(3 431 € / m²)
Predaj domu, Severné Porýnie - Westfálsko
- 389 m²
- 472 m²
MHD 1 minúta pešo • Garáž
850 000 €(2 185 € / m²)
Predaj domuZell am Moos Zell am Moos Oberösterreich 4893
- 258 m²
- 833 m²
MHD 1 minúta pešo • Parkovanie
1 445 000 €(5 601 € / m²)
Predaj domuWuppertal Barmen Nordrhein-Westfalen 42281
- 168 m²
- 189 m²
MHD 8minút pešo
345 000 €(2 054 € / m²)
Predaj domuSölber Straße 35b Raisting Sölb Bayern 82399
- 5+1
- 150 m²
- 265 m²
MHD 8minút pešo • Parkovanie
695 000 €(4 633 € / m²)
Predaj domuRichardisweg 26, , Bádensko-Wurttembersko
- 128 m²
- 294 m²
MHD 3 minúty pešo • Parkovanie
399 000 €(3 117 € / m²)
Predaj domuŽleb, Brno - Královo Pole, Jihomoravský kraj
- 4+kk
- 205 m²
- 155 m²
MHD 5minút pešo • Parkovanie • Garáž • Balkón 4 m² • Terasa 40 m²
16 300 000 CZK(79 512 CZK / m²)
Predaj domuBrennenhorst 17, , Dolné Sasko
- 375 m²
- 1050 m²
MHD 6minút pešo • Garáž
1 820 000 €(4 853 € / m²)
Predaj domuBlücherstraße 86 Nürnberg St. Leonhard Bayern 90439
- 6+1
- 120 m²
- 212 m²
MHD 3 minúty pešo • Garáž
380 000 €(3 167 € / m²)