Zobraziť mapu
Byty na predaj
(2 033 nehnuteľností)
Prenájom
Byt
Vybrať nejaké
Predaj bytuAxdorfer Feld 15 Traunstein Traunstein Bayern 83278
- 3+1
- 87 m²
MHD 3 minúty pešo • Výťah • Garáž
549 000 € + 300 €(6 310 € / m²)
Predaj bytumünchen Solln Bayern 81477
- 3+1
- 70 m²
MHD 3 minúty pešo • Výťah • Parkovanie • Garáž
799 000 €(11 414 € / m²)
Predaj bytuWesterbruchstraße 108, , Severné Porýnie - Westfálsko
- 3+1
- 77 m²
MHD 1 minúta pešo
159 900 € + 335 €(2 077 € / m²)
Predaj bytuAdolph-Kolping-Str. 65, , Hesensko
- 2+kk
- 87 m²
MHD 4 minúty pešo • Garáž
335 000 € + 357 €(3 851 € / m²)
Predaj bytuKeferloher-Markt-Straße Putzbrunn-Oedenstockach Oedenstockach Bayern 85640
- 4+1
- 92 m²
MHD do minúty pešo • Garáž
809 900 €(8 803 € / m²)
- 4+1
- 121 m²
MHD do minúty pešo • Garáž
1 029 900 €(8 512 € / m²)
- 4+1
- 93 m²
MHD do minúty pešo • Garáž
864 900 €(9 300 € / m²)
Predaj bytuWesterbruchstr. 108, , Severné Porýnie - Westfálsko
- 2+1
- 65 m²
MHD 1 minúta pešo
109 900 € + 370 €(1 691 € / m²)
Predaj bytuWassertorstrasse 13 Berlin Kreuzberg Kreuzberg Berlin 10969
- 2+1
- 54 m²
MHD 3 minúty pešo
210 000 € + 335 €(3 889 € / m²)