Zobraziť mapu
Byty na predaj
(2 034 nehnuteľností)
Prenájom
Byt
Vybrať nejaké
Predaj bytuMünchen Obermenzing Bayern 81245
- 3+1
- 82 m²
MHD do minúty pešo • Výťah • Garáž
800 000 € + 400 €(9 756 € / m²)
Predaj bytuScharnhorststraße 15a Bremen Schwachhausen Bremen 28211
- 4+1
- 99 m²
MHD 2 minúty pešo • Garáž
385 000 € + 350 €(3 889 € / m²)
Predaj bytu, Bádensko-Wurttembersko
- 2+kk
- 64 m²
MHD 2 minúty pešo • Garáž
293 000 € + 331 €(4 578 € / m²)
Predaj bytuTheodor-Heuss-Str. 10, , Severné Porýnie - Westfálsko
- 3+1
- 80 m²
MHD 2 minúty pešo
119 000 €(1 488 € / m²)
Predaj bytu, Šlezvicko-Holštajnsko
- 3+1
- 75 m²
MHD 1 minúta pešo • Parkovanie
249 000 € + 249 €(3 320 € / m²)
Predaj bytuMunstermannskamp 48, , Dolné Sasko
- 3+1
- 88 m²
MHD 3 minúty pešo • Parkovanie
400 000 €(4 545 € / m²)
Predaj bytu, Šlezvicko-Holštajnsko
- 6+1
- 125 m²
MHD 1 minúta pešo • Parkovanie
349 000 € + 390 €(2 792 € / m²)
Predaj bytuRheinecke 27 Ludwigshafen am Rhein Oggersheim Rheinland-Pfalz 67071
- 3+1
- 75 m²
MHD 2 minúty pešo • Výťah
257 000 € + 419 €(3 427 € / m²)
Predaj bytuHerzog-Johann-Albrecht-Str. 59, , Dolné Sasko
- 5+1
- 153 m²
MHD 7minút pešo • Parkovanie
499 000 €(3 261 € / m²)
Predaj bytuPotsdam Brandenburger Vorstadt Berlin 14469
- 3+1
- 73 m²
MHD 3 minúty pešo • Parkovanie
435 000 € + 480 €(5 959 € / m²)
Predaj bytuDüsseldorf Pempelfort Nordrhein-Westfalen 40477
- 3+1
- 65 m²
MHD 3 minúty pešo • Výťah
399 000 € + 211 €(6 138 € / m²)