Zobraziť mapu
Byty na predaj
(2 038 nehnuteľností)
Prenájom
Byt
Vybrať nejaké
Predaj bytuMörikestr.28, , Bádensko-Wurttembersko
- 3+1
- 80 m²
MHD 1 minúta pešo • Parkovanie
297 000 € + 260 €(3 713 € / m²)
Predaj bytuGrenzstraße 40, , Hesensko
- 4+1
- 87 m²
MHD 9minút pešo • Parkovanie
279 000 € + 440 €(3 207 € / m²)
Predaj bytu, Hesensko
- 4+1
- 118 m²
MHD do minúty pešo • Parkovanie • Garáž
195 000 € + 250 €(1 653 € / m²)
Predaj bytuLessingstr. 19 Berlin Wilhelmsruh Berlin 13158
- 3+1
- 55 m²
MHD do minúty pešo • Výťah
254 900 € + 369 €(4 635 € / m²)
Predaj bytuStaugraben 5A Oldenburg Oldenburg (Oldb) Niedersachsen 26122
- 2+kk
- 59 m²
MHD 2 minúty pešo • Výťah • Garáž
200 000 € + 179 €(3 390 € / m²)
Predaj bytuSteindamm 5, , Šlezvicko-Holštajnsko
- 3+1
- 83 m²
MHD 2 minúty pešo • Výťah • Garáž
389 000 € + 379 €(4 687 € / m²)
Predaj bytuBerlin Tiergarten Berlin 10785
- 3+1
- 75 m²
MHD 1 minúta pešo • Výťah
655 000 € + 374 €(8 733 € / m²)
Predaj bytuFriedrich-Karl-Str. 135 Köln Niehl Nordrhein-Westfalen 50735
- 3+1
- 94 m²
MHD 4 minúty pešo • Výťah • Garáž
589 000 € + 327 €(6 266 € / m²)
Predaj bytuK3 2 Mannheim Mannheim Baden-Württemberg 68159
- 1+1
- 29 m²
MHD 2 minúty pešo
115 000 € + 216 €(3 966 € / m²)
Predaj bytuDachauerstr.419 München Moosach Bayern 80992
- 3+1
- 80 m²
MHD 2 minúty pešo • Výťah
539 000 € + 587 €(6 738 € / m²)
Predaj bytuBerlin Wedding Berlin 13351
- 2+kk
- 62 m²
MHD 2 minúty pešo • Parkovanie
325 000 € + 320 €(5 242 € / m²)