Zobraziť mapu
Byty na predaj
(2 066 nehnuteľností)
Prenájom
Byt
Vybrať nejaké
Predaj bytuBellenstraße 46 Mannheim Neckarau Baden-Württemberg 68163
- 1+1
- 49 m²
MHD 2 minúty pešo • Garáž
249 500 €(5 092 € / m²)
Predaj bytuAdejeweg 10 Unterhaching Unterhaching Bayern 82008
- 3+1
- 74 m²
MHD 4 minúty pešo • Garáž
540 000 € + 325 €(7 297 € / m²)
Predaj bytuMünchen Schwanthalerhöhe Bayern 80339
- 1+1
- 46 m²
MHD 1 minúta pešo
320 000 € + 400 €(6 957 € / m²)
Predaj bytu, Bádensko-Wurttembersko
- 3+1
- 90 m²
MHD 1 minúta pešo • Parkovanie • Garáž
429 000 € + 463 €(4 767 € / m²)
Predaj bytuSpreewaldweg 1, , Severné Porýnie - Westfálsko
- 4+1
- 86 m²
MHD 3 minúty pešo • Garáž
259 000 € + 260 €(3 012 € / m²)
Predaj bytuMünchen Maxvorstadt Bayern 80333
- 4+1
- 95 m²
MHD 2 minúty pešo • Parkovanie
1 950 000 € + 541 €(20 526 € / m²)
Predaj bytuLuisenstr. 2 Nürnberg Gleißhammer Bayern 90478
- 3+1
- 67 m²
MHD 3 minúty pešo
199 000 € + 246 €(2 970 € / m²)
Predaj bytuKreuzbergstr 45 Berlin Kreuzberg Berlin 10865
- 2+1
- 71 m²
MHD 2 minúty pešo
405 000 € + 350 €(5 704 € / m²)
Predaj bytuSommerstraße 9 Karlsfeld Karlsfeld Bayern 85757
- 3+kk
- 87 m²
MHD 3 minúty pešo • Garáž
460 000 € + 389 €(5 287 € / m²)