Zobraziť mapu
Byty na predaj
(2 043 nehnuteľností)
Prenájom
Byt
Vybrať nejaké
Predaj bytuChemnitz Lutherviertel Sachsen 09126
- 1+kk
- 34 m²
MHD 1 minúta pešo
48 500 € + 131 €(1 426 € / m²)
Predaj bytuWolfsburg Wolfsburg Niedersachsen 38444
- 3+kk
- 84 m²
MHD 1 minúta pešo • Garáž
199 500 € + 200 €(2 375 € / m²)
Predaj bytu, Severné Porýnie - Westfálsko
- 2+kk
- 95 m²
MHD 1 minúta pešo • Výťah • Parkovanie
399 000 € + 415 €(4 200 € / m²)
Predaj bytuKreuzlingerstrasse 18, , Bádensko-Wurttembersko
- 4+1
- 92 m²
MHD 1 minúta pešo • Parkovanie
398 777 € + 316 €(4 335 € / m²)
Predaj bytu, Severné Porýnie - Westfálsko
- 4+1
- 137 m²
MHD 1 minúta pešo • Výťah • Parkovanie • Garáž
655 200 € + 607 €(4 782 € / m²)
Predaj bytuBellenstraße 46 Mannheim Neckarau Baden-Württemberg 68163
- 1+1
- 49 m²
MHD 2 minúty pešo • Garáž
249 500 €(5 092 € / m²)
Predaj bytuAdejeweg 10 Unterhaching Unterhaching Bayern 82008
- 3+1
- 74 m²
MHD 4 minúty pešo • Garáž
540 000 € + 325 €(7 297 € / m²)
Predaj bytuMünchen Schwanthalerhöhe Bayern 80339
- 1+1
- 46 m²
MHD 1 minúta pešo
320 000 € + 400 €(6 957 € / m²)
Predaj bytu, Bádensko-Wurttembersko
- 3+1
- 90 m²
MHD 1 minúta pešo • Parkovanie • Garáž
429 000 € + 463 €(4 767 € / m²)
Predaj bytuSpreewaldweg 1, , Severné Porýnie - Westfálsko
- 4+1
- 86 m²
MHD 3 minúty pešo • Garáž
259 000 € + 260 €(3 012 € / m²)