Vyzerá to, že náš server prechádza údržbou alebo ste offline. Niektoré funkcie stránky môžu byť dočasne nedostupné.

Zobraziť mapu

Byty na predaj

(2 043 nehnuteľností)

Predaj bytuŠífařská, Praha - Hodkovičky

• 3+kk
  • 94 m²

MHD 6minút pešo • Čiastočne vybavené • Výťah • Parkovanie • Garáž • Balkón 9 m² • Pivnica 3,5 m² • Lodžia 6 m²

13 990 000 CZK(148 830 CZK / m²)

Predaj bytuČeskomoravská, Praha - Libeň

• 2+kk
  • 50 m²

MHD 2 minúty pešo • Výťah • Parkovanie • Garáž • Pivnica 2,7 m² • Terasa 11,4 m²

9 590 000 CZK(191 800 CZK / m²)

Predaj bytuV Remízku, Praha - Hlubočepy

• 3+1
  • 78 m²

MHD 2 minúty pešo • Výťah • Pivnica 3,6 m² • Lodžia 6,4 m²

7 210 000 CZK(92 436 CZK / m²)

Predaj bytuBřevnovská, Praha - Břevnov

• 3+kk
  • 83 m²

MHD 2 minúty pešo • Vybavené • Výťah • Parkovanie • Garáž • Balkón 5 m² • Pivnica 6 m²

21 635 000 CZK(260 663 CZK / m²)

Predaj bytuČerpadlová, Praha - Vysočany

• 3+kk
  • 77 m²

MHD 3 minúty pešo • Čiastočne vybavené • Výťah • Parkovanie • Garáž • Balkón 13,4 m² • Pivnica 2,6 m²

13 480 000 CZK(175 065 CZK / m²)

Predaj bytuStrakošová, Praha - Pitkovice

• 2+kk
  • 49 m²

MHD 3 minúty pešo • Parkovanie • Pivnica 2 m² • Terasa 31 m²

9 490 000 CZK(193 673 CZK / m²)

Predaj bytuKrynická, Praha - Troja

• 3+1
  • 65 m²

MHD 4 minúty pešo • Výťah • Lodžia 5,5 m²

9 990 000 CZK(153 692 CZK / m²)