Vyzerá to, že náš server prechádza údržbou alebo ste offline. Niektoré funkcie stránky môžu byť dočasne nedostupné.

Zobraziť mapu

Byty na predaj

(2 044 nehnuteľností)

Predaj bytuChodská, Praha - Vinohrady

• 4+kk
  • 117 m²

Čiastočne vybavené • Výťah • Pivnica 4 m²

18 799 900 CZK(160 683 CZK / m²)

Predaj bytuV Dolině, Praha - Michle

• 4+kk
  • 94 m²

Čiastočne vybavené • Výťah • Balkón 14 m² • Pivnica 2 m²

12 499 900 CZK(132 978 CZK / m²)

Predaj bytuChodská, Praha - Vinohrady

• 5+kk
  • 139 m²

Čiastočne vybavené • Výťah • Pivnica 5 m²

24 599 900 CZK(176 978 CZK / m²)

Neprehliadnite

Predaj bytuUkrajinská, Praha - Vršovice

• 3+kk
  • 81 m²

Čiastočne vybavené • Výťah • Pivnica 3 m²

13 999 900 CZK(172 838 CZK / m²)

Neprehliadnite

Predaj bytuKunínova, Praha - Chodov

• 4+kk
  • 74 m²

MHD 1 minúta pešo • Čiastočne vybavené • Výťah • Parkovanie • Pivnica 1 m² • Lodžia 4 m²

9 890 000 CZK(133 649 CZK / m²)

Predaj bytuRadomská, Praha - Bohnice

• 3+kk
  • 57 m²

MHD 4 minúty pešo • Čiastočne vybavené • Výťah • Parkovanie • Pivnica 2 m² • Lodžia 3 m²

7 500 000 CZK(131 579 CZK / m²)