Vyzerá to, že náš server prechádza údržbou alebo ste offline. Niektoré funkcie stránky môžu byť dočasne nedostupné.

Zobraziť mapu

Byty na predaj

(2 043 nehnuteľností)

Nový

Predaj bytuKřenická, Praha - Strašnice

• 3+1
  • 64 m²

MHD 4 minúty pešo • Výťah • Balkón 2,8 m² • Pivnica 1,4 m²

8 280 000 CZK(129 375 CZK / m²)

Predaj bytuU Továren, Praha - Hostivař

• 2+kk
  • 45 m²

Čiastočne vybavené • Výťah • Garáž • Balkón 4 m²

8 450 000 CZK(187 778 CZK / m²)

Neprehliadnite

Predaj bytuGruzínská, Praha - Vršovice

• 3+kk
  • 57 m²

Čiastočne vybavené • Výťah • Pivnica 2 m²

9 999 900 CZK(175 437 CZK / m²)

Predaj bytuChodská, Praha - Vinohrady

• 4+kk
  • 117 m²

Čiastočne vybavené • Výťah • Pivnica 4 m²

18 799 900 CZK(160 683 CZK / m²)

Predaj bytuV Dolině, Praha - Michle

• 4+kk
  • 94 m²

Čiastočne vybavené • Výťah • Balkón 14 m² • Pivnica 2 m²

12 499 900 CZK(132 978 CZK / m²)