Vyzerá to, že náš server prechádza údržbou alebo ste offline. Niektoré funkcie stránky môžu byť dočasne nedostupné.

Zobraziť mapu

Byty na predajPraha2+kk

(145 nehnuteľností)

Rezervované

Predaj bytuUzbecká, Praha - Vršovice

• 2+kk
  • 66 m²

Vybavené • Výťah • Garáž • Pivnica 3 m² • Lodžia 9,5 m²

9 500 000 CZK(143 939 CZK / m²)

Predaj bytuNaskové, Praha - Košíře

• 2+kk
  • 101 m²

Vybavené • Výťah • Parkovanie • Garáž • Pivnica 5 m² • Lodžia 15 m²

17 990 000 CZK(178 119 CZK / m²)

Predaj bytuKettnerova, Praha - Stodůlky

• 2+kk
  • 45 m²

MHD 2 minúty pešo • Čiastočne vybavené • Výťah • Pivnica 2 m²

6 800 000 CZK(151 111 CZK / m²)

Rezervované

Predaj bytuNa Jezerce, Praha - Nusle

• 2+kk
  • 50 m²

MHD 2 minúty pešo • Čiastočne vybavené

7 300 000 CZK(146 000 CZK / m²)

Predaj bytuThomasova, Praha - Třebonice

• 2+kk
  • 46 m²

Čiastočne vybavené • Výťah • Parkovanie • Garáž • Balkón 5,9 m²

8 925 280 CZK(194 028 CZK / m²)