Vyzerá to, že náš server prechádza údržbou alebo ste offline. Niektoré funkcie stránky môžu byť dočasne nedostupné.

Zobraziť mapu

Byty na predajČeská republika

(842 nehnuteľností)

Neprehliadnite

Predaj bytuFederova, Praha - Kyje

• 2+kk
  • 52 m²

Čiastočne vybavené • Výťah • Parkovanie • Garáž • Terasa 44 m²

9 100 000 CZK(175 000 CZK / m²)

Predaj bytuHusníkova, Praha - Stodůlky

• 2+1
  • 54 m²

MHD 4 minúty pešo • Čiastočne vybavené • Pivnica 3 m² • Lodžia 7 m²

7 310 000 CZK(135 370 CZK / m²)

Rezervované

Predaj bytuU Továren, Praha - Hostivař

• 2+kk
  • 45 m²

Výťah • Parkovanie • Garáž • Balkón 4 m²

7 160 000 CZK(159 111 CZK / m²)

Predaj bytuPraha - Staré Město

• 3+kk
  • 55 m²

MHD 4 minúty pešo • Čiastočne vybavené • Parkovanie

3 599 000 CZK(65 436 CZK / m²)

Neprehliadnite

Predaj bytuArgentinská, Praha - Holešovice

• 2+kk
  • 69 m²

Vybavené • Výťah • Garáž • Balkón 10 m² • Pivnica 5 m²

14 490 000 CZK(210 000 CZK / m²)