Vyzerá to, že náš server prechádza údržbou alebo ste offline. Niektoré funkcie stránky môžu byť dočasne nedostupné.

Zobraziť mapu

Byty na predajČeská republika

(841 nehnuteľností)

Predaj bytuProuzova, Praha - Vysočany

• 1+kk
  • 37 m²

Čiastočne vybavené • Parkovanie • Balkón 2 m² • Pivnica 3 m²

5 830 000 CZK(157 568 CZK / m²)

Predaj bytuKřenická, Praha - Strašnice

• 3+1
  • 64 m²

MHD 4 minúty pešo • Výťah • Balkón 2,8 m² • Pivnica 1,4 m²

8 460 000 CZK(132 188 CZK / m²)

Predaj bytuPoděbradská, Praha - Vysočany

• 1+kk
  • 34 m²

Čiastočne vybavené • Výťah • Parkovanie • Pivnica 2,5 m² • Lodžia 9,2 m²

6 400 000 CZK(188 235 CZK / m²)

Predaj bytuU Továren, Praha - Hostivař

• 2+kk
  • 45 m²

Čiastočne vybavené • Výťah • Garáž • Balkón 4 m²

8 450 000 CZK(187 778 CZK / m²)