Zobraziť mapu
Byty na predaj • 2+kk
(301 nehnuteľností)
Prenájom
Byt
Vybrať nejaké
Predaj bytuMakovského, Praha - Řepy
- 2+kk
- 40 m²
Čiastočne vybavené • Výťah
6 180 000 CZK(154 500 CZK / m²)
Predaj bytuU Elektrárny, Praha - Holešovice
- 2+kk
- 57 m²
MHD 2 minúty pešo • Výťah • Lodžia 3,2 m²
7 990 000 CZK(140 175 CZK / m²)
Predaj bytuFederova, Praha - Kyje
- 2+kk
- 52 m²
Čiastočne vybavené • Výťah • Parkovanie • Garáž • Terasa 44 m²
9 100 000 CZK(175 000 CZK / m²)
Predaj bytuMünchen Moosach Bayern 80997
- 2+kk
- 58 m²
MHD 5minút pešo • Garáž
499 000 € + 275 €(8 603 € / m²)
Predaj bytuOstravská, Praha - Letňany
- 2+kk
- 44 m²
MHD 2 minúty pešo • Čiastočne vybavené • Výťah • Pivnica 2 m²
7 450 000 CZK(169 318 CZK / m²)
Predaj bytuZahradníčkova, Praha - Košíře
- 2+kk
- 45 m²
Čiastočne vybavené • Pivnica 2,2 m²
6 998 000 CZK(155 511 CZK / m²)
Predaj bytuHeřmánková, Ostrava - Heřmanice, Moravskoslezský kraj
- 2+kk
- 53 m²
Vybavené • Parkovanie • Terasa 8 m²
4 950 000 CZK(93 396 CZK / m²)
Predaj bytuKolbenova, Praha - Vysočany
- 2+kk
- 53 m²
Vybavené • Výťah • Parkovanie • Balkón 5,4 m²
10 990 000 CZK(207 358 CZK / m²)
Predaj bytuBělocerkevská, Praha - Vršovice
- 2+kk
- 62 m²
Vybavené • Výťah • Terasa 9 m²
9 950 000 CZK(160 484 CZK / m²)
Predaj bytuZlochova, Praha - Modřany
- 2+kk
- 55 m²
Vybavené • Výťah • Balkón 4,6 m² • Pivnica 4 m²
10 500 000 CZK(190 909 CZK / m²)
Predaj bytuOpatovická, Praha - Nové Město
- 2+kk
- 92 m²
Čiastočne vybavené • Pivnica 4 m²
17 490 000 CZK(190 109 CZK / m²)
Predaj bytuU Městských domů, Praha - Holešovice
- 2+kk
- 50 m²
Čiastočne vybavené • Výťah • Balkón 2 m² • Pivnica 3 m²
9 499 900 CZK(189 998 CZK / m²)