Zobraziť mapu
Byty na predaj • 2+kk
(301 nehnuteľností)
Prenájom
Byt
Vybrať nejaké
Predáva Bezrealitky
Predáva BezrealitkyNeprehliadnite
Predaj bytu5. května, Praha - Nusle
- 2+kk
- 54 m²
MHD 2 minúty pešo • Čiastočne vybavené • Pivnica 7,66 m² • Lodžia 3 m²
8 790 000 CZK(162 778 CZK / m²)
Predáva Bezrealitky
Predaj bytuLipová-lázně - Horní Lipová, Olomoucký kraj
- 2+kk
- 52 m²
Čiastočne vybavené • Výťah • Parkovanie • Pivnica 2 m²
5 170 000 CZK(99 423 CZK / m²)
Predáva Bezrealitky
Predaj bytuPromenáda, Horní Maršov - Horní Maršov, Královéhradecký kraj
- 2+kk
- 50 m²
MHD 5minút pešo • Vybavené • Výťah • Parkovanie • Balkón 6 m² • Pivnica 5 m²
4 499 000 CZK(89 980 CZK / m²)
Predaj bytuFaměrovo náměstí, Brno - Černovice, Jihomoravský kraj
- 2+kk
- 58 m²
Parkovanie • Balkón 6 m² • Pivnica 3,86 m²
7 590 000 CZK(130 862 CZK / m²)
Predaj bytuŽitná, Hostivice - Litovice, Středočeský kraj
- 2+kk
- 49 m²
Čiastočne vybavené • Výťah • Garáž • Balkón 6 m² • Pivnica 3 m²
7 499 000 CZK(153 041 CZK / m²)
Predaj bytuMartinická, Praha - Kbely
- 2+kk
- 42 m²
MHD do minúty pešo • Výťah • Parkovanie • Garáž • Pivnica 2 m²
6 900 000 CZK(164 286 CZK / m²)
Predaj bytuHandlová - Handlová, Trenčiansky kraj
- 2-izbový
- 50 m²
Čiastočne vybavené • Pivnica 6 m²
60 000 €(1 200 € / m²)
Predaj bytuHugo Haase, Praha - Hlubočepy
- 2+kk
- 47 m²
Čiastočne vybavené • Výťah • Garáž • Pivnica 3 m² • Lodžia 6,2 m²
8 489 000 CZK(180 617 CZK / m²)
Predaj bytuBártlova, Praha - Horní Počernice
- 2+kk
- 40 m²
Vybavené • Parkovanie • Balkón 2 m² • Pivnica 1 m²
7 790 000 CZK(194 750 CZK / m²)
Predaj bytuMannheim Mannheim Baden-Württemberg 68161
- 2+kk
- 84 m²
MHD 1 minúta pešo
289 000 € + 289 €(3 440 € / m²)
Predaj bytuColbestrasse 23 Berlin - Friedrichshain Friedrichshain Berlin 10247
- 2+kk
- 86 m²
MHD 2 minúty pešo
575 000 € + 350 €(6 686 € / m²)
Predaj bytuHeerweg 5, , Bádensko-Wurttembersko
- 2+kk
- 63 m²
MHD 1 minúta pešo • Garáž
259 000 € + 200 €(4 111 € / m²)
Predaj bytuMagdalene-Welsch-Straße 6, , Bádensko-Wurttembersko
- 2+kk
- 65 m²
MHD 5minút pešo • Garáž
279 000 € + 220 €(4 292 € / m²)