Vyzerá to, že náš server prechádza údržbou alebo ste offline. Niektoré funkcie stránky môžu byť dočasne nedostupné.

Zobraziť mapu

Byty na predaj2+kk

(301 nehnuteľností)

Nový

Predaj bytuPetrohradská, Praha - Vršovice

• 2+kk
  • 51 m²

MHD 2 minúty pešo • Čiastočne vybavené • Výťah • Balkón 4 m² • Pivnica 2 m²

8 990 000 CZK(176 275 CZK / m²)

Developerský projekt

Predaj bytuPod Karlovem, Praha - Vinohrady

• 2+kk
  • 54 m²

Novostavba • Výťah • Pivnica 2 m² • Terasa 11,7 m²

4 500 000 CZK(83 333 CZK / m²)

Developerský projekt

Predaj bytuPod Karlovem, Praha - Vinohrady

• 2+kk
  • 54 m²

Novostavba • Výťah • Pivnica 2 m² • Terasa 11,7 m²

10 990 000 CZK(203 519 CZK / m²)

Developerský projekt

Predaj bytuK Botiči, Praha - Vršovice

• 2+kk
  • 47 m²

Novostavba • Výťah • Garáž • Balkón 3,5 m²

3 999 000 CZK(85 085 CZK / m²)

Developerský projekt

Predaj bytuK Botiči, Praha - Vršovice

• 2+kk
  • 47 m²

Novostavba • Výťah • Garáž • Balkón 3,7 m²

9 125 000 CZK(194 149 CZK / m²)

Predáva Bezrealitky