Zobraziť mapu
Garáže na prenájom
(156 nehnuteľností)
Prenájom
Byt
Vybrať nejaké
Prenájom garážeRajhrad - Rajhrad, Jihomoravský kraj
- 18 m²
MHD 1 minúta pešo • Čiastočne vybavené
4 500 CZK + 100 CZK(250 CZK / m²)
Prenájom garážeWellnerova, Olomouc - Olomouc-město, Olomoucký kraj
- 14 m²
MHD 5minút pešo
1 650 CZK + 1 CZK(118 CZK / m²)
Prenájom garážeKašparovo náměstí, Praha - Libeň
- 14 m²
MHD 2 minúty pešo • Čiastočne vybavené • Garáž
1 500 CZK + 300 CZK(107 CZK / m²)
Prenájom garážeBratislavská, Brno - Zábrdovice, Jihomoravský kraj
- 14 m²
Garáž
1 800 CZK + 700 CZK(129 CZK / m²)
- Predchádzajúci
- 1
- …
- 9
- 10Aktuálne
- 11
- Ďalšia