Zobraziť mapu
Byty na prenájom
(4 525 nehnuteľností)
Prenájom
Byt
Vybrať nejaké
Prenájom bytu - SpolubývanieDošlíkova, Brno - Židenice, Jihomoravský kraj
- 4+1
- 13 m²
MHD 2 minúty pešo • Vybavené • Balkón 4 m²
7 000 CZK(538 CZK / m²)
Prenájom bytuSuchdolské náměstí, Praha - Suchdol
- 1+kk
- 22 m²
Vybavené • Výťah
16 000 CZK + 3 900 CZK(727 CZK / m²)
Prenájom bytuLobezská, Plzeň - Plzeň, Plzeňský kraj
- 1+1
- 40 m²
Vybavené • Výťah • Pivnica 7 m²
14 200 CZK + 3 800 CZK(355 CZK / m²)
Prenájom bytuVacov - Vlkonice u Vacova, Jihočeský kraj
- 2+kk
- 54 m²
Garáž • Balkón 13 m² • Pivnica 6 m²
14 800 CZK + 3 700 CZK(274 CZK / m²)
Prenájom bytuBudějovická, Praha - Krč
- 3+1
- 76 m²
Čiastočne vybavené • Výťah • Pivnica 6 m²
29 500 CZK + 5 900 CZK(388 CZK / m²)
Prenájom bytuDrahobejlova, Praha - Libeň
- 2+kk
- 42 m²
MHD 2 minúty pešo • Čiastočne vybavené
20 490 CZK(488 CZK / m²)
Prenájom bytuVodičkova, Praha - Nové Město
- 1+kk
- 20 m²
MHD do minúty pešo • Vybavené • Výťah
19 000 CZK + 3 000 CZK(950 CZK / m²)
Prenájom bytuPod Harfou, Praha - Vysočany
- 1+kk
- 38 m²
MHD 4 minúty pešo • Čiastočne vybavené • Výťah • Balkón 7 m²
17 800 CZK + 3 800 CZK(468 CZK / m²)
Prenájom bytu - SpolubývaniePloskovice - Ploskovice, Ústecký kraj
- 1+kk
- 20 m²
Vybavené
6 000 CZK(300 CZK / m²)
Prenájom bytuK sadu, Praha - Troja
- 3+1
- 72 m²
MHD 6minút pešo • Čiastočne vybavené
26 990 CZK(375 CZK / m²)
Prenájom bytuJosefa Truhláře, Brandýs nad Labem-Stará Boleslav - Stará Boleslav, Středočeský kraj
- 2+kk
- 53 m²
Čiastočne vybavené • Výťah • Garáž • Balkón 5 m²
21 000 CZK + 4 500 CZK(396 CZK / m²)
Prenájom bytuLaudova , Praha - Řepy
- 2+kk
- 35 m²
MHD 1 minúta pešo • Čiastočne vybavené • Výťah
18 000 CZK + 2 800 CZK(514 CZK / m²)
Prenájom bytuPražská třída, Hradec Králové - Kukleny, Královéhradecký kraj
- 2+kk
- 80 m²
MHD 3 minúty pešo • Parkovanie • Terasa 15 m²
15 500 CZK + 4 000 CZK(194 CZK / m²)
Prenájom bytuPodhorská, Jablonec nad Nisou - Jablonec nad Nisou, Liberecký kraj
- 2+kk
- 42 m²
Čiastočne vybavené
13 900 CZK + 3 500 CZK(331 CZK / m²)