Zobraziť mapu
Byty na prenájom
(4 530 nehnuteľností)
Prenájom
Byt
Vybrať nejaké
Prenájom bytuOtradovická, Praha - Kamýk
- 3+kk
- 108 m²
MHD 3 minúty pešo • Vybavené • Výťah • Garáž • Terasa 10,1 m²
29 900 CZK + 5 000 CZK(277 CZK / m²)
Prenájom bytuOlgy Havlové, Praha - Žižkov
- 2+kk
- 50 m²
MHD 1 minúta pešo • Vybavené • Výťah • Balkón 20 m²
28 000 CZK + 8 700 CZK(560 CZK / m²)
Prenájom bytuRoháčova, Praha - Žižkov
- 1+kk
- 60 m²
MHD 2 minúty pešo • Vybavené • Výťah • Pivnica 7 m²
19 000 CZK + 3 900 CZK(317 CZK / m²)
Prenájom bytu - SpolubývanieHalasovo náměstí, Brno - Lesná, Jihomoravský kraj
- 1+kk
- 24 m²
MHD 2 minúty pešo • Vybavené • Výťah • Parkovanie
4 248 CZK + 1 752 CZK(177 CZK / m²)
Prenájom bytuZákostelní, Praha - Vysočany
- 2+kk
- 57 m²
Čiastočne vybavené • Parkovanie • Pivnica 6 m²
21 000 CZK + 4 730 CZK(368 CZK / m²)
Prenájom bytuKörnerova, Brno - Zábrdovice, Jihomoravský kraj
- 1+1
- 34 m²
Čiastočne vybavené
14 500 CZK + 3 500 CZK(426 CZK / m²)
Prenájom bytuHřbitovní, Strunkovice nad Blanicí - Strunkovice nad Blanicí, Jihočeský kraj
- 2+1
- 50 m²
Čiastočne vybavené • Parkovanie • Balkón 2 m² • Pivnica 5 m²
11 000 CZK + 3 000 CZK(220 CZK / m²)
Prenájom bytuStaroměstské náměstí, Praha - Staré Město
- 2+1
- 69 m²
Čiastočne vybavené • Výťah
33 000 CZK + 6 500 CZK(478 CZK / m²)
Prenájom bytuStaroměstské náměstí, Praha - Staré Město
- 4+1
- 174 m²
MHD 2 minúty pešo • Čiastočne vybavené • Výťah • Balkón 5 m²
53 000 CZK + 10 000 CZK(305 CZK / m²)
Prenájom bytuStaroměstské náměstí, Praha - Staré Město
- 2+kk
- 209 m²
Čiastočne vybavené
42 208 CZK + 1 000 CZK(202 CZK / m²)
Prenájom bytunáměstí Franze Kafky, Praha - Staré Město
- 3+1
- 136 m²
Čiastočne vybavené • Výťah
51 280 CZK + 8 600 CZK(377 CZK / m²)
Prenájom bytuRytířská, Praha - Staré Město
- 3+1
- 123 m²
Čiastočne vybavené • Výťah
45 000 CZK + 5 500 CZK(366 CZK / m²)
Prenájom bytuRoháčova, Praha - Žižkov
- 3+1
- 75 m²
MHD 2 minúty pešo • Čiastočne vybavené
26 700 CZK + 5 200 CZK(356 CZK / m²)
Prenájom bytuEduarda Hamburgera, Olomouc - Olomouc-město, Olomoucký kraj
- 2+kk
- 155 m²
MHD 4 minúty pešo • Výťah • Pivnica 2,7 m²
17 500 CZK + 5 410 CZK(113 CZK / m²)