Vyzerá to, že náš server prechádza údržbou alebo ste offline. Niektoré funkcie stránky môžu byť dočasne nedostupné.

Zobraziť mapu

Byty na prenájom

(4 539 nehnuteľností)

Prenájom bytuNa Zlatě, Praha - Stodůlky

• 2+kk
  • 58 m²

Čiastočne vybavené • Výťah • Garáž • Pivnica 2 m² • Lodžia 3,5 m²

26 000 CZK + 4 500 CZK(448 CZK / m²)

Prenájom bytuJeseniova, Praha - Žižkov

• 3+kk
  • 100 m²

MHD 1 minúta pešo • Vybavené • Výťah • Garáž • Balkón 2,5 m² • Lodžia 5,5 m²

37 900 CZK + 8 289 CZK(379 CZK / m²)