Zobraziť mapu
Byty na prenájom
(4 589 nehnuteľností)
Prenájom
Byt
Vybrať nejaké
Prenájom bytuLakronstrasse Düsseldorf Gerresheim Nordrhein-Westfalen 40625
- 5+1
- 219 m²
MHD 4 minúty pešo • Parkovanie
4 990 € + 300 €(23 € / m²)
Prenájom bytuSteinheimer Straße 219, , Severné Porýnie - Westfálsko
- 3+1
- 111 m²
MHD 1 minúta pešo • Výťah
950 € + 250 €(9 € / m²)
Prenájom bytuHerzog-Johann-Str. 18 München Obermenzing Bayern 81245
- 1+1
- 40 m²
MHD 5minút pešo
1 150 € + 80 €(29 € / m²)
Prenájom bytuKölner-Straße 38, , Severné Porýnie - Westfálsko
- 2+1
- 65 m²
MHD 2 minúty pešo • Parkovanie
975 € + 80 €(15 € / m²)
Prenájom bytuSchweitenkirchen Geisenhausen Bayern 85301
- 4+1
- 150 m²
MHD 1 minúta pešo • Parkovanie
1 650 € + 250 €(11 € / m²)
Prenájom bytuPlzeňská, Praha - Smíchov
- 20 m²
MHD 3 minúty pešo • Vybavené • Výťah
38 083 € + 6 721 €(1 904 € / m²)
Prenájom bytuVáclavské náměstí, Praha - Nové Město
- 62 m²
MHD 2 minúty pešo • Vybavené • Garáž
92 849 € + 16 385 €(1 498 € / m²)
Prenájom bytuU Křížku, Praha - Nusle
- 52 m²
MHD 3 minúty pešo • Vybavené • Výťah
30 467 CZK + 12 627 CZK(586 CZK / m²)
Prenájom bytuJana Masaryka, Praha - Vinohrady
- 1+kk
- 21 m²
MHD do minúty pešo • Čiastočne vybavené
13 000 CZK + 4 000 CZK(619 CZK / m²)
Prenájom bytuNa Honech I, Zlín - Zlín, Zlínský kraj
- 4+kk
- 142 m²
Vybavené • Výťah • Parkovanie • Garáž • Balkón 18 m²
28 000 CZK + 5 000 CZK(197 CZK / m²)
Prenájom bytuSosnová, Brno - Jundrov, Jihomoravský kraj
- 2+1
- 64 m²
MHD 5minút pešo • Čiastočne vybavené • Balkón 3 m² • Pivnica 4 m²
18 500 CZK + 5 000 CZK(289 CZK / m²)
Prenájom bytuČisovická, Mníšek pod Brdy - Mníšek pod Brdy, Středočeský kraj
- 2+kk
- 42 m²
Vybavené • Parkovanie
20 000 CZK + 4 500 CZK(476 CZK / m²)
Prenájom bytuRemízková, Praha - Újezd u Průhonic
- 3+kk
- 74 m²
Čiastočne vybavené • Parkovanie • Garáž • Balkón 3 m² • Pivnica 3 m²
26 000 CZK + 6 500 CZK(351 CZK / m²)